Aktualności 17.05.2018

Wyniki 6. edycji konkursu "Książka dobrze zaprojektowana – zacznijmy od dzieci" 2018

11 maja, w ramach wydarzenia w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach odbyła się konferencja KSIĄŻKA DLA DZIECI – JAK TO SIĘ ROBI? – Bohater w ilustrowanych książkach dla dzieci i otwarcie wystawy ilustracji i książek Nikoli Kucharskiej – RÓŻNE MOJE KSIĄŻKI, a nastepnie, w Rondzie Sztuki, uroczyste otwarcie WYSTAWY KONKURSOWEJoraz ekspozycje z cyklu Mistrzowie Ilustracji TU CZY TAM.

Podczas wernisażu wystawy konkursowej ogłoszono wyniki konkursu, o których zadecydowały 3 niezależne grona – Jury Konkursowe, Jury Dziecięce oraz Jury Wydawców.

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy!