Aktualności 11.12.2018

V tura naboru do programu stażowego

Zapraszamy do udziału w stażach, są jeszcze wolne miejsca.

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy w biurze staży, portfolio może być dostarczone w późniejszym okresie,
na razie nie jest wymagana decyzja o firmie do której chcecie iść na staż.

Zapisy w BIURZE PROJEKTU, Raciborska 37, p. 103a, codziennie 9.00 - 15.00

Zapraszamy studentów WZORNICTWA 2 i 3 roku i dyplomantów I stopnia oraz 1 i 2 roku i dyplomantów II stopnia do udziału w programie płatnych staży. Nabór trwa do 13 grudnia 2018 r. Liczba miejsc jest ograniczona, możemy wysłać na staże tylko 24 osoby.
To już zakończenie programu stażowego, w kolejnym roku staże już się nie odbędą.
Czas odbywania staży to letnie wakacje 2019 r., dyplomanci mogą rozpocząć staże od razu po dyplomach, ale nie później niż 3 miesiące po obronie.
Nowością jest możliwość odbycia staży w sposób ciągły 360 godzin łącznie, po 8 dziennie (bez konieczności rozłożenia na 3 miesiące)
Studenci 2 roku I stopnia mogą uzyskać możliwość przeniesienia terminu odbycia obowiązkowych praktyk na kolejne wakacje.

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach projektu „100/Stu – 100 studentów ASP Katowice podejmuje staże zawodowe” zapewnia:
 – wynagrodzenie Stażysty/ki
 – wynagrodzenie Opiekunów stażu ze strony pracodawcy,
 – pokrycie kosztów materiałów pomocniczych niezbędnych w pracy Stażysty/ki
 – pokrycie kosztów zakwaterowania poza miejscem zamieszkania Stażysty/ki (w przypadku zakwaterowania powyżej 50 km od miejsca zamieszkania),
 – pokrycie kosztów jednorazowego dojazdu tam i z powrotem do miejsca stażu dla osób, którym zapewnione zostanie zakwaterowanie,
 – pokrycie kosztów dojazdu do miejsca stażu w obie strony poza miejscem zamieszkania.
 – pokrycie kosztów niezbędnych badań lekarskich i ubezpieczenia NNW.