Konsultacje online

Sprawdź, co już umiesz. Zobacz, czego się możesz nauczyć. Bezpłatnie i dla wszystkich.

Skorzystaj przed egzaminem

Stan czuwania

Seria video wykładów zaproszonych gości

Sprawdź
Deklaracja dostępności Rekrutacja Biblioteka Zamówienia publiczne Nauczyciele
akademiccy
Wydarzenia 08.05.2021

Tajemnicza nieostrość. Świat ilustracji Joanny Concejo

Książki Joanny Concejo są jak odnalezione albumy rodzinne. Nasiąknięte melancholią i spowite tajemnicą pozwalają czytelnikowi na własne odczytywania świata zagubionego dzieciństwa i krainy czasów, kiedy wszystko było mniej skomplikowane.

08.05.2021 – 08.06.2021
Konkursy 08.04.2021

Jasnowidze – wyróżnienie za pracę dyplomową

1063 projektów z 76 krajów, a wśród garstki wyróżnionych osoby, które niedawno ukończyły ASP w Katowicach.

z 186