Aktualności 09.09.2019

Uwaga pracownicy i studenci: bezpłatny e-learning oraz międzynarodowy certyfikat z języka angielskiego

Wszyscy pracownicy ASP w Katowicach (wykładowcy i administracja) oraz studenci Uczelni mogą bezpłatnie korzystać z kursów online języka angielskiego.

Dlaczego warto wziąć udział?
•    Bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej lerni.us,
•    Bezpłatny egzamin i certyfikat językowy enPro A1-C2,
•    Egzaminu enPro nie możesz oblać, zawsze otrzymasz certyfikat z Twoim aktualnym poziomem zaawansowania,
•    Elastyczne terminy sesji, egzaminy w dogodnych lokalizacjach w formie pisemnej,
•    Elastyczna forma nauki: uczysz się gdy masz czas, na swoich zasadach i dowolnej lokalizacji z dostępem do internetu.
Kto może wziąć udział w projekcie?
•    Wszystkie pełnoletnie osoby, które mieszkają lub uczą się lub pracują na terenie województwa.
Kto nie kwalifikuje się do projektu?
•    Osoby prowadzące działalność gospodarczą, rolniczą oraz członkowie rad nadzorczych.

Kontakt i dostęp do dokumentów uczestnictwa w projekcie: Anna Cichoń.

Więcej informacji tutaj.