Aktualności 08.12.2015

Studenci nagrodzeni za organizację

Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej wręczył nagrody dla najważniejszych osób, organizacji i instytucji działających dla studentów. Nagrodę w kategorii Kultura Studencka otrzymała IŚA, czyli Integracja Środowisk Artystycznych – organizacja studentów czterech śląskich uczelni artystycznych: Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, ASP w Katowicach, Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego oraz Wydziału Tańca Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie.

Jesteśmy nieformalną grupą studentów śląskich uczelni artystycznych. Dzięki stronie na Facebooku oraz specjalnej grupie informujemy się o wystawach, wernisażach, koncertach, spektaklach, organizujemy spotkania artystyczne - mówi Anna Kaim-Grabek, studentka Projektowania Graficznego reprezentująca ASP w IŚA.