Aktualności 30.05.2023

SENnik(t). O czym śnią ludzie, o czym śnią zwierzęta?

Spotykamy się kolejny raz, tym razem z okazji Dnia Dziecka!

Akademia Młodego Wieku oraz Muzykodrom zapraszają Was na warsztaty wizualno-dźwiękowe, w których przeniesiemy się do świata pełnego marzeń i snów. Ten fantazyjny wymiar zamieszkują różnorodne istoty, które będą się z nami kontaktować.  Kogo tam możemy spotkać?

Poprzez działania plastyczno-muzyczne spróbujemy dowiedzieć się o czym śnią ludzie, o czym śnią zwierzęta.

Zapraszamy!
godz. 10:00-11:00 dzieci w wieku 4-6 lat (z opiekunami)
godz. 11:30-13:00 dzieci w wieku 7-10 lat (bez opieki dorosłych)

Gdzie?
Sala otwarta, Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach ul. Raciborska 50
Zapisy: promocja@asp.katowice.pl
Liczba miejsc ograniczona.

Prowadzący:
Kolektyw Ojla (w składzie: Izabella Szawica, Dominik Gocyła i Agnieszka Porczyńska)
Kolektyw Ojla tworzą studenci drugiego roku grafiki ASP. Interesują się wszelkimi sztukami wizualnymi, oraz działaniami angażującymi społecznie. Działają w ramach Pracowni Interpretacji Literatury.
Izabella  artystyczna dusza, uważna obserwatorka, która kocha komiks i malarstwo, a jej największą muzą są ludzie - Ci znani i nieznajomi.
Dominik młody twórca z głową pełną pomysłów, w swoich działaniach twórczych stawia na eksperyment i dobrą zabawę. Zawsze uśmiechnięty :)
Agnieszka – sens widzi w życiu według Monty Pythona i... woli wyjątki.

oraz

Asi Mina aka Joanna Bronisławska - artystka dźwiękowa, edukatorka i aktywistka. Muzyka jest dla niej pretekstem do spotkań, rozmów, działania i rozwoju. Związana z niezależną wytwórnią mik.musik.! Połowa duetu Mołr Drammaz. Komponuje, pisze słowa, gra i śpiewa.  Prowadzi liczne autorskie warsztaty. Chętnie współpracuje z ludźmi i instytucjami. Tworzy Muzykodrom - stację lotów muzycznych, miejsce spotkań i pracy z dźwiękiem w KMO w Katowicach. Prowadzi Aukso 4 Kids cykl koncertów dla rodzin w tyskiej Mediatece. Biegnie, czyta, słucha i rozmyśla.