Aktualności 13.03.2023

Salon Ilustratorów 2023 – wystawa główna

Prace 40 osób zakwalifikowano do wystawy głównej. Jest wśród nich dziewięć osób związanych z ASP w Katowicach.

W dniach 10–12 marca odbyły się Poznańskie Targi Książki. Towarzyszył im, jak co roku, Salon Ilustratorów. Mamy przyjemność poinformować o sukcesie naszych Studentek i Absolwentek, których prace zostały zakwalifikowane na wystawę.

– Do tegorocznej edycji „Salonu ilustratorów” zgłosiła się rekordowa liczba osób! Z ponad 170 zgłoszeń do wystawy mogliśmy zakwalifikować tylko 40. Gratulujemy talentu i wspaniałej kreski wszystkim uczestnikom! – piszą Organizatorzy konkursu.

Osoby związane z ASP w Katowicach
Studentki:

• Aleksandra Bylica
  • Magda Mokrzan (praca: aneks dyplom lic. ASP w Gdańsku)
  • Stanisława Pająk
  • Katarzyna Stefańska-Gawor
  • Sophie Welsch

Absolwentki:

• Sabina Błażków
  • Marta Domagała
  • Joanna Małyjurek

oraz Magdalena Kilarska, asystentka w Pracowni działań ogólnoplastycznych na Wydziale Projektowym.