Przeglądy studentów III roku kierunku Malarstwo
Aktualności 24.03.2016

Przeglądy studentów III roku kierunku Malarstwo

Wraz z naszą przeprowadzką do nowego budynku na Raciborską 50, postanowiliśmy nieco odświeżyć formułę przeglądów. Tradycyjnie możecie spodziewać się prezentacji dokonań naszych studentów we wszystkich pracowniach od początku ich przygody z ASP, podczas której opowiedzą Wam o swoich inspiracjach, uzasadnią wybory i tematy, które podejmują w swoich pracach.

Oczywiście jak co roku, znajdzie się też część na pytania i dyskusje na temat poszczególnych dzieł. Nowością wprowadzoną w tym roku jest możliwość oglądania wystaw przygotowanych przez naszych młodych adeptów sztuki przez kolejnych pięć dni po czwartkowym przeglądzie!

Nowością są jednak warsztaty i wykłady. Zaproszeni do współpracy wyszkoleni coachowie, wykładowcy oraz kuratorzy, mają za zadanie poszerzyć nie tylko artystyczną świadomość naszych studentów.

I najważniejsze: Przeglądy mają charakter otwarty, dlatego zapraszamy na nie wszystkich zainteresowanych tym, co się dzieje na naszej uczelni oraz tym, co wkrótce wydarzy się w sztuce ;)

31.03 (czwartek) 11:30

• ADLER HELENA