Aktualności 31.01.2016

Projektowanie graficznie – Dawid Korzekwa, wykładowca ASP w Katowicach biegłym sądowym

Dawid Korzekwa, kierownik Pracowni publikacji cyfrowych katowickiej Akademii Sztuk Pięknych został ustanowiony przez prezesa Sądu Okręgowego w Katowicach biegłym sądowym. Zakres jego działania obejmuje projektowanie graficzne i wzornictwo przemysłowe oraz patenty i ochronę praw autorskich. Nowy biegły może oceniać między innymi ewentualne naruszenia praw autorskich, kosztorysy usług projektowych oraz sporządzać audyt projektowy i wizerunkowy.

Dawid Korzekwa

• doktor habilitowany
  • profesor uczelni
  • projektant, organizator i biznesmen; przez 11 lat prezes Zarządu Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej STGU