Miuosh, Nospr i Jimek odebrali Złotą Płytę, studenci ASP pomogli
Aktualności 22.12.2015

Miuosh, Nospr i Jimek odebrali Złotą Płytę, studenci ASP pomogli

Ponad 100.000 osób chciało kupić bilety i zobaczyć jak Miuosh, NOSPR i Jimek odbierają Złota Płytę. W sobotę i niedzielę (19 i 20 grudnia)w sali Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia rozbrzmiewał hip-hop. W tworzeniu wydarzenia brali udział także studenci katowickiej ASP.

Studenci III roku projektowania graficznego ASP W Katowicach przygotowali 4 fotografie prezentujące jak muzyki słuchało się w latach 70-, 80-, i 90- ubiegłego wieku. Pod kierunkiem Anki Sielskiej fotografie wykonali i do fotografii pozowali: Aleksandra Kulus, Paulina Michalska, Ewa Mikusek, Kacper Mutke, Anna Paraniak, Małgorzata Pawińska, Nina Sosna, Jakub Wiśniewski, Aleksandra Strzałkowska.