Iwona Chmielewska w Rondzie Sztuki w ramach projektu Książka Dobrze Zaprojektowana – zacznijmy od dzieci,  edycja 2016
Aktualności 02.05.2016

Iwona Chmielewska w Rondzie Sztuki w ramach projektu Książka Dobrze Zaprojektowana – zacznijmy od dzieci, edycja 2016

Wystawa Iwony Chmielewskiej to opowieść o wyobraźni i umiejętności patrzenia. O nas – osobliwych magazynach myśli, doświadczeń i obrazów.

Na wystawie, dostępnej od 9 maja, zaprezentowane zostanie kilkadziesiąt oryginalnych dzieł wykonanych w charakterystycznych dla artystki szlachetnych technikach plastycznych łączących m.in. rysunek, grafikę, tkaninę oraz collage z wykorzystaniem gazet, starych papierów, papierów fakturowych, fotografii, drobnych przedmioty codziennego użytku.

Wystawa jest prezentowana w ramach cyklu Mistrzowie Ilustracji w ramach projektu Książka Dobrze Zaprojektowana- zacznijmy od dzieci.
Kurator projektu: Anna Machwic
Sekretarz projektu: Karolina Kornek