Egzamin wstępny – na co zwrócić uwagę?
Aktualności 27.03.2023

Egzamin wstępny – na co zwrócić uwagę?

Konferencja dla osób uczących w szkołach średnich oraz dla osób prowadzących kursy rysunku i kursy przygotowawcze. Wstęp bezpłatny, wystarczy się zarejestrować.

Podczas konferencji szczegółowo zaprezentujemy jak w tym roku będzie wyglądał egzamin wstępny na studia w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Chcemy również porozmawiać o potrzebach osób uczących się w Państwa szkołach, poznać Państwa sugestie i propozycje.

Program spotkania

9.30 - Otwarcie konferencji, prof. Grzegorz Hańderek, rektor ASP w Katowicach

9.40 - Grafika i Malarstwo – egzamin wstępny; dr hab. Judyta Bernaś i dr Paweł Szeibel

10.00 - Grafika i Malarstwo – zadanie specjalistyczne, dr hab. Olga Pałka-Ślaska i dr Małgorzata Rozenau