Aktualności 26.09.2022

Do widzenia! Do jutra! – wystawa końcoworoczna

Szeroko otwieramy wszystkie pracownie i zapraszamy do oglądania tego, nad czym pracowaliśmy w czasie minionego roku akademickiego.

Chcecie zobaczyć, dlaczego pod koniec lipca Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach została nadana kategoria naukowa A+, przyznawana jednostkom, których działalność wyróżnia się najwyższą jakością, a ich osiągnięcia są porównywalne z wiodącymi europejskimi ośrodkami naukowymi? Lepszej okazji nie będzie.

Do widzenia! Do jutra! To największa wystawa organizowana przez ASP w Katowicach. Prezentuje efekty rocznej pracy 600 młodych osób studiujących sztukę i projektowanie. Pokazuje programy dydaktyczne. Podsumowuje efekty pracy studentów i studentek wszystkich lat, na wszystkich kierunkach, we wszystkich pracowniach.

Zamykamy miniony rok akademicki. Rozpoczynamy nowy. Do widzenia! Do jutra!

PS. Rejestracja grup zorganizowanych poprzez krótki formularz.