Aktualności 16.02.2020

24 kwietnia 2020 świętem książki dla dzieci w ASP w Katowicach!

Zgłoszenia do 27 marca.

7. edycja Książki dobrze zaprojektowana – zacznijmy od dzieci, podobnie jak poprzednie, będzie łączyć w sobie kilka wydarzeń: konkurs na najlepszy projekt książki dla najmłodszych odbiorców, konferencję naukową poświęconą zagadnieniu ich projektowania, liczne wystawy oraz warsztaty dla studentów.

Najnowsza edycja konkursu jest już otwarta – na zgłoszenia ilustratorów i projektantów książek czekamy do 27 marca. O szczegółach można poczytać TUTAJ.

Tegoroczna konferencja, tradycyjnie pod hasłem: Książka dla dzieci – jak to się robi?, będzie omawiała zagadnienia związane z tematami tabu oraz trudnymi problemami wieku dziecięcego, a także rozwojem emocjonalnym i duchowym dzieci. Te złożone zagadnienia będą się starali przybliżyć z różnych perspektyw zaproszeni prelegenci – teoretycy i praktycy projektowania książek dla dzieci.

Więcej TUTAJ.