Wydział Projektowy 25.10.2021

Wystawa plakatów studentów ASP w Teatrze Rozrywki w Chorzowie

Plakaty promują musical „Pinokio”.

Pracownia Wizerunku, Promocji i Identyfikacji Wizualnej pod kierunkiem p. prof. Katarzyny Gawrych-Olender kontynuuje wieloletnią udaną współpracę z Teatrem Rozrywki w Chorzowie.

W tym roku, po raz czawarty studenci i studentki projektowania graficznego uczestniczyli we wspólnym konkursie na oprawę wizualną spektaklu. Tym razem tematem był „Pinokio Il Grande Musical”.

Teatr wybrał projekt, którego autorem jest p. Michał Goliszewski (III rok licencjatu studiów dziennych projektowania graficznego) i jego idea została wykorzystana we wszelkich formach promocji, off- i online.

22 września 2021 r. odbyła się polska prapremiera spektaklu, towarzyszył jej wernisaż prezentujący biorące udział w konkursie prace wykonane przez studentów ASP w Katowicach.
Wystawa w holu Teatru Rozrywki jest dostępna dla wszystkich widzów, wszystkich spektakli i będzie czynna do grudnia 2021 r.