Wydział Projektowy 14.03.2018

Street Art AiR i ASP

Studenci Pracowni Działań Multimedialnych podejmują próbę stworzenia interdyscyplinarnych projektów wychodząc poza ramy uczelni

Współpraca pomiędzy Katowice Street Art AiR a Akademią Sztuk Pięknych w Katowicach będzie polegała na zmierzeniu się studentów 2 roku projektowania z tematem tegorocznej edycji. Grupa 10 osób w ramach zajęć. Pracowni Działań Multimedialnych podejmie próbę stworzenia interdyscyplinarnych projektów wychodząc poza ramy uczelni. To nobilitujące zadanie praktyczne.

Pracownia Działań Multimedialnych to miejsce wszechstronne, gdzie podejmuje się tematy dotyczące problemów społecznych, edukacyjnych, komunikacyjnych i technologicznych. Duży nacisk kładziony jest na działania eksperymentalne i stosowanie nowatorskich technik multimedialnych. Naszym założeniem w ramach współpracy ASP z KSA AiR  jest wprowadzenie interakcji w projekty studentów i wyjście z nimi na ulicę, stworzenie instalacji wykorzystujących multimedia i nowe technologie w praktyce.