Wydział Projektowy 04.10.2017

Kurs przygotowawczy do egzaminu wstępnego na ASP

Uczestnictwo w kursie to zwielokrotnienie szans na studia w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Zajęcia rozpoczynają się w październiku I będą odbywać się w każdą sobotę I niedzielę (z wyjątkiem świąt) w budynkach ASP.

Program obejmuje zajęcia z rysunku, malarstwa, wiedzy o sztuce i projektowaniu oraz specjalistyczne ćwiczenia przygotowujące do poszczególnych kierunków studiów.

Zajęcia prowadzi wysoko wykwalifikowana kadra ASP. Każdy z elementów programu prowadzony jest przez wykładowców – specjalistów w danym zakresie: rysunek, malarstwo, historia sztuki, ćwiczenia specjalistyczne
z każdego z czterech kierunków studiów: Grafika Warsztatowa, Malarstwo, Projektowanie Graficzne, Wzornictwo.
Zajęcia prowadzone są w obszernych – dobrze oświetlonych pracowniach, w których na co dzień odbywają się zajęcia ze studentami. W razie potrzeby dostępne są dwie równoległe pracownie.

Informacje udzielane są pod numerami telefonów:
e-mail: mozdoba@asp.katowice.pl