Wydział Projektowy 19.03.2021

Izabela Bołoz – zapraszamy na bezpłatne konsultacje

Zaplanuj ścieżkę kariery, zdefiniuj swój indywidualny profil.

Zapraszamy studentów 3 roku (I stopnia) oraz studentów 2 roku (II stopnia) Wydziału Projektowego do zgłaszania udziału w wyjątkowym szkoleniu, mającym na celu ułatwienie rozpoczęcia pracy zawodowej po uzyskaniu dyplomu.

Szkolenie ma charakter konsultacji, organizowanych w cyklu trzech cotygodniowych spotkań (1,5 godziny) prowadzonych w małych 4-osobowych grupach; oprócz tego każdy uczestnik odbędzie półgodzinne konsultacje indywidualne.
Konsultacje poprowadzi doświadczony szkoleniowiec – Izabela Bołoz – która dysponuje rozeznaniem rynku projektowego w Polsce i zagranicą, a podobne szkolenia prowadziła dla studentów Industrial Design na Uniwersytecie Technicznym w Eindhoven. Konsultacje zaczynają się 29 marca.

Chętnych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wskazanie dogodnych terminów (można wskazać więcej niż jeden) do czwartku 25 marca, do godz. 16:00:

Poszczególne grupy będą uruchamiane, jeśli zbierze się minimum 4 osoby na dany termin.
Przed rozpoczęciem spotkań i po uczestnicy będę proszeni o wypełnienie kwestionariusza dotyczącego bilansu kompetencji przed i po szkoleniu.

Szkolenie jest realizowane w ramach projektu „Program rozwoju Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach,” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój). Uczestnicy będą zobowiązani do wypełnienia dodatkowych dokumentów zgodnie z wymaganiami projektu oraz do zaakceptowania postanowień Regulaminu udziału w projekcie.

Prowadząca
Izabela Bołoz jest polską projektantką, kuratorką wystaw i wykładowcą. Studiowała nauki społeczne na Uniwersytecie Wrocławskim i Uniwersytecie Zuryskim w Szwajcarii, wzornictwo na Kingston University London, następnie uzyskała dyplom Design Academy Eindhoven.

W 2011 roku założyła w Holandii swoje studio projektowe. Od 2013 roku jest wykładowcą na wydziale Industrial Design na Uniwersytecie Technicznym w Eindhoven; wykładała także m.in. School of Form w Poznaniu oraz na Design Academy Eindhoven. Podczas reformy programu nauczania na wydziale Industrial Design w 2015 r., Izabela była odpowiedzialna za wkomponowanie w program nauczania elementów dotyczących m.in. wytyczania własnej ścieżki studiów, systemu mentoringu, holistycznego rozumienia edukacji przez studentów, orientacji w środowisku przyszłej pracy, kompetencji XXI wieku. Zaprojektowała i koordynuje linię nauczania, która obejmuje wszystkich studentów studiów licencjackich i magisterskich.

Projektuje narzędzia do nauczania, szkoli mentorów i nauczycieli, koordynuje projekty studenckie. Interesuje ją, jak projektować edukację, aby ze studentów wydobywała się ich pasja, odpowiedzialność i zaangażowanie.
www.izabelaboloz.com