International Print Award Carmen Arozena 2017 – dwie nagrody dla twórców z ASP w Katowicach
Wydział Projektowy 06.07.2017

International Print Award Carmen Arozena 2017 – dwie nagrody dla twórców z ASP w Katowicach

Weronika Siupka, wykładowca ASP w Katowicach i Kamil Kocurek, absolwent uczelni, otrzymali wyróżnienia podczas tegorocznej edycji International Print Award Carmen Arozena w Hiszpanii.

Na konkurs można nadesłać tylko jedną, wcześniej niepokazywaną pracę w dowolnej technice graficznej. W wyniku obrad jury do wystawy konkursowej zakfalifikowano 39 artytystów. Z tej grupy wyłoniono dwoje zwycięzców i wyrózniono czworo kolejnych. Dwa wyróznienia trafiły do twórców związanych z ASP w Katowicach. Otrzymali je Weronika Sipuka, wykładowca uczelni oraz Kamil Kocurek, absolwent ASP w Katowicach.

Weronika Siupka

• doktor habilitowany