Wydział Projektowy 22.10.2019

European Product Design Award – Platinium Prize za kompostownik

Adam Szczyrba, student ASP w Katowicach, zdobył kolejną nagrodę.

Lubimy otrzymywać takie mejle:
"Mam przyjemność Panią poinformować o tym, że projekt kompostownika po raz kolejny został doceniony i nagrodzony.
Konkurs, w którym został doceniony to European Product Design Award. Projekt zdobył "Platinum Prize", czyli najwyższą nagrodę spośród wszystkich projektów studenckich w subkategorii  "Sustainable Living/environmental Preservation/ Recycling Equipment". Jestem również jedynym studentem z Polski, który w tym roku został nagrodzony w European Product Design Award – poinformował Adam Szczyrba.

Przy okazji jest to 3 edycja tego konkursu i po raz kolejny, zostaje w nim nagrodzony student naszej uczelni. Rok temu Kamil Kowalczyk zdobył Silver Prize za projekt "Tubes", a dwa lata temu Iga Słowik otrzymała Gold Prize za projekt Immersive Focus zrealizowany w zespole – dodał laureat.

Tu możecie przeczytac o porzedniej nagrodzie.