Wydział Projektowy 23.11.2022

Dobry wzór – nagroda dla wykładowcy ASP w Katowicach

Andrzej Klisz nagrodzony za projekt oprawy oświetleniowej.

Dobry Wzór to najstarszy polski konkurs wzorniczy promujący najlepiej zaprojektowane produkty i usługi dostępne na polskim rynku. Znak Dobry Wzór przyznawany jest przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego już od prawie 30 lat za innowacyjność, estetykę, funkcjonalność i jakość wdrażanych rozwiązań.

W tym roku interdyscyplinarne Jury nagrodziło produkty i usługi w dziesięciu kategoriach: Dom (podkategorie: Kuchnia i Jadalnia, Łazienka, Meble, Oświetlenie, RTV/ AGD, Tekstylia/Dekoracje), Dzieci, Nowe technologie, Praca / Biuro, Przestrzeń Publiczna, Rzemiosło, Sport, Transport, Usługi oraz Szczęśliwa Trzynastka jako kategoria dodatkowa.

W kategorii Dom – Oświetlenie nagrodę otrzymał Andrzej Klisz.

IKI – OPRAWA OŚWIETLENIOWA
MARKA: AQUAFORM
PROJEKT: Andrzej Klisz
PRODUCENT: AQUAFORM Inc. Sp. z o.o.

Andrzej Klisz

• doktor habilitowany