Wydział Projektowy 31.05.2021

aspkat_start – bezpłatne webinary na początek rekrutacji

Rekrutacja 2021 – 16 bezpłatnych webinarów

Czy dizajn i sztukę można studiować? Jak wygląda technologiczna twarz malarstwa? Co można robić po kierunku projektowym? Kim są ludzie z gumy?

ASP w Katowicach zaprasza na 16 webinarów prezentujących studia na grafice, malarstwie, projektowaniu graficznym i wzornictwie. Podczas webinarów będzie można zajrzeć do pracowni ASP w Katowicach, poznać wykładowców uczelni, przekonać się jak twórcy i artyśyści zatrudnieni w uczelni wspierają i stymulują rozwój studentów.

Wszystkie spotkania sa dostępne bezpłatnie, wystarczy się zarejestrować. Kliknięcie na tytuły webinarów (można wybrać wszystkie)przeniesie Was do strony rejestracyjnej.

Każdy z kierunków zaprasza na 4 spotkania. Połowa z nich rozpocznie się o godzinie 18.00 i 19.00, druga połowa o godzinie 11.00 i 12.00.

aspkat_start – harmonogram spotkań

17 maja, poniedziałek
18.00 – Grafika: Pracownia Technik Druku Płaskiego
19.00 – Malarstwo: Historia sztuki Michała Smandka

18 maja, wtorek
18.00 – Grafika: Kilka słów o metalu
19.00 – Malarstwo: Suma wielu zapożyczeń, czyli rozważania o byciu sobą, wolności i przede wszystkim – sztuce prof. Michał Minor

19 maja, środa
19.00 – Projektowanie graficzne: Kaligrafia – reinterpretacja tradycji, Filip Ciślak

20 maja, czwartek
18.00 – Projektowanie graficzne: Kim chciałbyś zostać, czyli co można robić po kierunku projektowym?, Jacek Mrowczyk

25 maja, wtorek
11.00 – Malarstwo: Technologiczna twarz Malarstwa, Agnieszka Trzos, Krzysztof Rzeźniczek.
12.00 – Grafika: Ludzie z gumy – Pracownia Druku Wypukłego

27 maja, czwartek
11.00 – Wzornictwo: Design = wzornictwo?! Czy design można studiować?
12.00 – Projektowanie graficzne: Nowe media i technologie w ASP Katowice

28 maja, piątek
11.00 – Wzornictwo: Jak wygląda egzamin wstępny na wzornictwo
12.00 – Grafika: Serigrafia i proces, prezentacja pracowni sitodruku