Wydział Projektowy 23.01.2024

AGRAFA’24 – zgłoś się do Międzynarodowego Studenckiego Przeglądu Projektowego!

Ruszyły zgłoszenia do Międzynarodowego Studenckiego Przeglądu Projektowego Agrafa’2024. Na jakie prace czekamy?

Projekty studenckie

Do przeglądu zapraszamy osoby studiujące kierunki projektowe.
Zgłosić można maksymalnie 3 prace i mogą to być projekty opracowane na zajęciach, ale również takie, które powstały z własnej inicjatywy. Słowem: wszystko.
Czy jest gdzieś haczyk? Nie może to być projekt dyplomowy… Od tej edycji do przeglądu kwalifikujemy wyłącznie prace z toku studiów.

Programów pracowni i przedmiotów!

Prezentacja Pracowni to nowa kategoria w agrafowym przeglądzie. Formuła jest więc bardzo otwarta: trzeba przygotować krótką (ale bez określonego limitu czasowego) prezentację ekranową / film o programie, realizowanych tematach, sukcesach, prowadzących. Celem jest wymiana i wzbogacenie wiedzy na temat tego, co robimy. Jest to także okazja do promocji i popularyzacji swoich działań.

Termin zgłoszeń projektów i programów pracowni do przeglądu upływa 12lutego 2024 roku.

Szczegóły na stronie www: https://agrafa.asp.katowice.pl/konkurs/