1. Międzynarodowa Konferencja Projekt Arting pod tytułem „Równowaga – projektowanie zrównoważone jako świadoma postawa projektanta”
Wydział Projektowy 06.04.2018

Dziekan Wydziału Projektowego, Marta Więckowska, jest jednym z prelegentów

Po konferencji nastąpi otwarcie wystawy prac nadesłanych na konkurs wzornictwa przemysłowego Projekt Arting 2017 „Równowaga”.

Termin: 12 kwietnia 2018 roku o godzinie 11.00 w Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej przy ul. Willowj 2, budynek L.

Zwracamy szczególna uwagę na wystapnie zatytułowane "Wiedza, umiejętności, postawy – edukacja projektantów dla zrównoważonego rozwoju", które przygotowały dr Patrycja Rudnicka z Uniwersytetu Śląskiego i dr Marta Więckowska z ASP w Katowicach.

Marta Więckowska

• doktor sztuki