Dni Otwarte ASP w Katowicach – kontynuacja

W kwietniu i maju można zaprosić wykładowców ASP w Katowicach do swojej szkoły. Można też przyjrzeć się z bliska pracowniom uczelni i wziąć udział w zajęciach.

Wolni słuchacze – bezpłatny udział w regularnych zajęciach w kwietniu i maju
Grafika, malarstwo, projektowanie graficzne i wzornictwo zapraszają do udziału w zajęciach, z których na co dzień korzystają studenci. Dostępne są między innymi zajęcia z rysunku, grafiki warsztatowej, malarstwa, rzeźby, technik cyfrowych, scenografii, interpretacji literatury, działań interdyscyplinarnych czy w pracowniach ceramiki projektowania ergonomicznego, projektowania produktu i projektowania dla tożsamości. Do każdej grupy mogą dołączyć maksymalnie dwie osoby spoza Akademii. Zapraszamy osoby, które mają minimum 16 lat. Harmonogram dostępny poniżej.

Zarejestruj się tutaj.

Zwiedzanie pracowni
Indywidualnie lub w grupach zorganizowanych. Zapraszamy do zwiedzania pracowni, z których na co dzień korzystają studenci ASP w Katowicach.
Grupy zorganizowane:
Grafika i Malarstwo, 21 i 28 kwietnia, 10.00-12.00
Wzornictwo, 22 kwietnia i 13 maja, 9.00-11.00
Osoby indywidualne:
Wzornictwo 19 i 26 kwietnia oraz 10, 17, 24 maja, 10.00-12.00 i 13.00-15.00
Projektowanie graficzne 10 maja, 10.00-12.00 i 13.00-15.00
Rezerwacje: dni.otwarte@asp.katowice.pl

Wykładowcy katowickiej ASP w Twojej szkole
Kilkanaście propozycji wykładów i spotkań. Wszystkie dostępne bezpłatnie. Większość w formule online. Zachęcamy do zapraszania wykładowców katowickiej ASP do swojej szkoły. Tematykę spotkań oraz sugerowane terminy, z których duża część pozostaje do uzgodnienia, znajdziesz na tej stronie.

Konsultacje
Sprawdź, co już umiesz. Zobacz, czego się możesz nauczyć. Pochwalcie się swoimi pracami. Porozmawiajcie o najlepszych kierunkach rozwoju. Zarejestrujcie się i skorzystajcie z konsultacji. Pełny harmonogram na tej stronie.