Ćwiczenia Warsztatowe – studenci I roku w Tarnowie

Ćwiczenia Warsztatowe” to wystawa prezentująca dorobek studentów I roku grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.

Wystawa skupia się na pracach powstałych podczas zajęć Podstaw Grafiki Warsztatowej w pracowniach druku wypukłego, wklęsłego, płaskiego oraz sitodruku. Spokój i precyzja miesza się z żywiołowością, ilustracyjność z abstrakcją, skomplikowana treść z impresjami. Projekty mierzą się z wymaganiami danej techniki, a kształt ostateczny narażony jest zawsze na działanie przypadku. Rezultatem jest różnorodny przegląd poszukiwań, zarówno tych stylistyczno-formalnych jak i tematyczno-znaczeniowych.

Wystawa prezentowana w galerii Zespołu Szkół Plastycznych w Tarnowie (ul. Westwalewicza 6) potrwa od 16 do 29 września 2019 roku. Otwarcie nastąpi 16 września o godzinie 17:00.
Uczestnicy:
Maria Bąk