Pracownia wizerunku, promocji i identyfikacji wizualnej

Misją Pracowni Wizerunku, Promocji i Identyfikacji Wizualnej jest przybliżanie studentom projektowania graficznego zagadnień projektowania na rynek. Zapoznawanie ich z metodami tworzenia komunikatów wizualnych na różnych poziomach zagadnień. Tematyka naszych działań obejmuje zakres począwszy od budowy klucza wizualnego, promocji produktu, promowania własnych działań zawodowych, do zadań o tematyce społecznej (kampanie). Zagadnienia wizerunkowe od identyfikacji wizualnej instytucji, po identyfikacje miast i regionów. Nie ograniczamy naszych studentów w doborze środków warsztatowych i kreatywnych przy realizacji zadań. Przeciwnie – sięgamy wspólnie po różne oryginalne rozwiązania od plakatów po gry edukacyjne.