Aktualności 03.04.2017

Malarstwo - przeglądy studentów trzeciego roku

Trzynastu artystów, cztery wystawy w cztery tygodnie. Zapraszamy do oglądania prac studentów trzeciego roku malarstwa. Pierwsza wystawa 6 kwietnia.

Tradycyjnie możecie spodziewać się prezentacji dokonań naszych studentów we wszystkich pracowniach od początku ich przygody z ASP, podczas której opowiedzą Wam o swoich inspiracjach, uzasadnią wybory i tematy, które podejmują w swoich pracach. Oczywiście, jak co roku, znajdzie się też część na pytania i dyskusje na temat poszczególnych dzieł. I najważniejsze: przeglądy mają charakter otwarty, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych tym, co się dzieje na naszej uczelni oraz tym, co wkrótce wydarzy się w sztuce ;)

Harmonogram przeglądów wygląda następująco:

6 kwietnia, godz. 11.30
Barbara Wójcik