Aktualności 24.09.2018

Bilet miesięczny Kolei Śląskich za złotówkę

Śląski przewoźnik po raz kolejny zachęca świeżo upieczonych studentów do przetestowania transportu kolejowego w cenie symbolicznej złotówki. Tylko tyle za bilet miesięczny Kolei Śląskich zapłacą studenci pierwszego roku.

Oferta Studenciak będzie dostępna w platformie SkyCash od 1 do 31 października. Zakupiony w ten sposób bilet jest dostępny od razu i ważny przez miesiąc od daty zakupu – czyli np. bilet kupiony 5 października będzie ważny do 4 listopada. Do wyboru są wszystkie relacje obsługiwane przez Koleje Śląskie, z wyjątkiem odcinka Chałupki – Bohumin i pociągów Ornak na odcinku Żywiec – Zakopane. Podczas kontroli oprócz biletu niezbędne będzie okazanie dokumentu potwierdzającego rozpoczęcie studiów – legitymacji studenckiej lub zaświadczenia dostępnego na stronie KŚ.