Post Production Supervisor

• Przygotowanie

Warunki naboru

Ukończone studia wyższe – I stopnia (licencjackie/inżynierskie), II stopnia (magisterskie) lub jednolite studia magisterskie.

Studia przeznaczone są dla osób pracujących w postprodukcji, produkcji, studiach dźwiękowych, agencjach reklamowych, stacjach telewizyjnych, u nadawców internetowych oraz dla osób odpowiedzialnych za kampanie reklamowe w działach marketingu, a także osób pragnących rozpocząć pracę w tym obszarze, posiadających podstawową wiedzę na temat branży filmowej i reklamowej.

22.04. od godz. 0.00 - 30.08.2024 do godz. 12.00

1) kopia dyplomu ukończenia studiów wyższych
    2) list motywacyjny

Zarejestruj się w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów. Po utworzeniu konta będziesz mieć możliwość załączenia kopii dokumentów wymaganych do rekrutacji. Kandydaci na studia podyplomowe wprowadzają w zakładce "wykształcenie" wymagane informacje na temat szkoły oraz uczelni, które ukończyli. Następnie przez opcję "Dodaj dokument" dodają odpowiedni dokument.

Wszystkie wiadomości związane z przebiegiem Twojej rekrutacji otrzymasz na swoje konto w systemie IRK. To również miejsce, w którym można zadawać pytania i wyjaśnić ewentualne wątpliwości.

Szczegółowy harmonogram rekrutacji znajduje się w załączonym poniżej pliku do pobrania.

Opłatę należy wnieść do dnia 30.08.2024 r. godz. 12.00

Wysokość opłaty

100 zł

Kandydat wnosi opłatę rekrutacyjną poprzez płatności online – przelew natychmiastowy w serwisie płatności imoje. Przelana kwota powinna być widoczna w systemie IRK do 5 minut. W sytuacji pojawienia się problemów technicznych w komunikacji pomiędzy bramką płatności a systemem IRK, środki pojawią do dwóch dni roboczych po zaksięgowaniu wpłat z banku.

• Wyniki

Weryfikacja zgłoszeń rekrutacyjnych
    Termin: 2-6.09.2024
    Kierownik studiów podyplomowych wraz z właściwym dziekanem dokonuje weryfikacji zgłoszeń rekrutacyjnych. Weryfikacja odbywa się bez udziału kandydatów.

Publikacja list osób zakwalifikowanych w systemie IRK
    Termin: 9.09.2024 godz. 12.00
    Informację o zakwalifikowaniu się na studia podyplomowe otrzymasz 9 września 2024 roku o godz. 12.00 w systemie IRK.