2019

Projektowanie graficzne – studia II stopnia, stacjonarne UWAGA! termin rekrutacji i opłat wydłużony został do 21.06.2019

• Przygotowanie

Kurs przygotowawczy

Soboty i niedziele

Zajęcia rozpoczynają się w październiku i będą odbywają się w każdą sobotę i niedzielę w budynkach ASP. Program obejmuje zajęcia z rysunku, malarstwa, wiedzy o sztuce i projektowaniu oraz specjalistyczne ćwiczenia przygotowujące do poszczególnych kierunków studiów.
    Kurs przygotowawczy

Konsultacje

Terminy

Przed konsultacjami należy się zgłosić w Dziekanacie Wydziału Projektowego przy ul. Koszarowej 19.

Na wszystkich kierunkach ASP w Katowicach odbywają się bezpłatne konsultacje dla osób chcących zdawać do ASP w Katowicach. Zapraszamy do zwiedzenia pracowni, porozmawiania o tym jak przygotować się do egzaminów, oraz do pokazania swoich prac. Konsultacji oraz korekty prac udzielać będą pedagodzy ASP w swoich pracowniach.

• Rekrutacja

Terminy

20.05 - 21.06.2019 włącznie (0.00 - 23.59)

Zgodnie z zał. do Zarządzenia nr 16/2019 (poniżej)

Elektroniczna rejestracja kandydatów w systemie rekrutacji online http://rekrutacja.asp.katowice.pl

Osobiste  konto kandydata jest wyposażone w skrzynkę odbiorczą, na które kandydat będzie otrzymywać szczegółowe informacje od sekretarza Komisji Rekrutacyjnej Kierunku dotyczące godziny i miejsca egzaminu wstępnego. Ponadto kandydat w swoim profilu będzie miał do pobrania oświadczenie ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych wymaganych w procesie rekrutacji oraz ankietę osobową kandydata na studia. Kandydaci legitymujący się orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności podlegają takim samym zasadom rekrutacji jakie obowiązują każdego, kto ubiega się o przyjęcie na wybrany kierunek. Do końca rejestracji online kandydaci powinny złożyć skan orzeczenia o stopniu i rodzaju niepełnosprawności. ASP w Katowicach postara się uwzględnić potrzeby kandydatów, którzy są osobami niepełnosprawnymi.

Do 17.06.2019

Wysokość opłaty

150 zł lub równowartość  w EURO lub USD /na podstawie  średnioważonego kursu tych walut w złotych NBP w miesiącu poprzedzającym miesiąc, w którym dokonano opłaty/.

Kandydat wnosi opłatę rekrutacyjną na indywidualne konto bankowe wygenerowane przez system IRK.

• Egzamin

I etap

26.06.2019

Forma

Przegląd prac bez udziału kandydata

Ogłoszenie wyników I etapu

27.06.2019 godz. 12.00

System IRK oraz
    Tablica ogłoszeń
    Dziekanat Wydziału Projektowego

II etap

Termin

28.06 - 2.07.2019 (indywidualnie zgodnie z harmonogramem ustalonym przy ogłoszeniu wyników I etapu).

sala 007

Forma