Bezpłatna konferencja dla nauczycieli
Aktualności 16.02.2017

Bezpłatna konferencja dla nauczycieli

Czy kilkuetapowy egzamin wstępny daje szansę zaprezentować swoje umiejętności? Jaka jest specyfika egzaminów na poszczególnych kierunkach? Jakie błędy najczęściej popełniają młodzi ludzie w czasie egzaminów wstępnych?

Po kilku latach nauki większość uczniów stanie przed koniecznością potwierdzenia umiejętności rozwijanych pod Państwa opieką. Jednym z ważniejszych testów może być egzamin wstępny na wyższą uczelnię. Pragniemy Państwa zaprosić do udziału w konferencji i panelu dyskusyjnym, poświęconym zagadnieniom związanym z tym ważnym etapem sprawdzianu umiejętności.

Podczas spotkania nie tylko postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania, co – mamy nadzieję – pozwoli rzetelnie przygotować podopiecznych do tego sprawdzianu kompetencji adekwatnie do wybieranego kierunku, ale i chętnie wysłuchamy Państwa sugestii.

W spotkaniach wezmą udział doświadczeni wykładowcy ASP w Katowicach, członkowie komisji rekrutacyjnych w ubiegłych latach.
Udział w konferencji jest bezpłatny i zostanie potwierdzony stosownym certyfikatem.

Konferencja odbędzie się 24 lutego. Prosimy o rezerwacje miejsc do 16 lutego.

Tagi dla tej strony

konferencja nauczyciele