ROZBIEG 2.0
Wydarzenia 10.03.2024

ROZBIEG 2.0

Zapraszamy osoby będące na 4-5 roku studiów artystycznych oraz osoby absolwenckie na nową edycję cyklu spotkań z kuratorkami i kuratorami pracującymi w Polsce i za granicą, które mają za zadanie dać się poznać i nawiązać ciekawe współprace!

LUDZIE-OGRODY rozstrzygnięcie konkursu
Wydarzenia 27.02.2024

LUDZIE-OGRODY rozstrzygnięcie konkursu

Spośród 108 zgłoszonych prac, jury wybrało te, które zostaną pokazane na wystawie w Rondzie Sztuki.

LUDZIE-OGRODY OPEN CALL
Wydarzenia 18.02.2024

LUDZIE-OGRODY OPEN CALL

Z wielką przyjemnością informujemy, że rusza nabór na wystawę w Rondzie Sztuki!

CYCLE UP! Konkurs na plakat.
Wydarzenia 07.02.2024

CYCLE UP! Konkurs na plakat.

Zaprojektuj oficjalny plakat Peace Ride w Czechach w 2024. Zaprasza Goethe-Institut Krakau.