Aktualności 02.03.2020

I Krwista Olimpiada Międzyuczelniana

Oddając jedną jednostkę krwi, ratujesz życie aż trzech osób. 2 marca specjalny ambulans stanie przy Raciborskiej 50.

Oddajemy głos organizatorom:

Przed nami I Krwista Olimpiada Międzyuczelniana. Już wkrótce pod Waszą uczelnią pojawią się ambulanse, w których będziecie mogli oddać krew! Wygrywa uczelnia, której największy procent studentów odda krew – dla zwycięzców mamy puchar i upominki! Nagrodę zdobędzie również samorząd, który najlepiej rozreklamuje i wesprze wydarzenie.

W punktach poboru czekają na Was liczne atrakcje – planowane są krótkie treningi zumby i rozgrzewki dla oczekujących. Będziecie mogli posilić się kawą, herbatą i słodkim poczęstunkiem, a także powalczyć o indywidualne upominki – vouchery, bilety, książki i inne gadżety.

Pora zdać kolejny egzamin – wierzymy, że dacie radę!