Aktualności 01.02.2019

Architektura miasta. Dialog i doświadczanie.

Organizatorem konferencji jest Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Do czynnego udziału w konferencji organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych badaczy i naukowców zajmujących się zagadnieniem architektury miasta, formowania miejskich wnętrz publicznych, czynnych projektantów i wykładowców, artystów, młodych naukowców i doktorantów oraz studentów, jak również miejskich aktywistów. Jako wydarzenie towarzyszące konferencji planowana jest także wystawa posterów.

Wybrane referaty, zaprezentowane podczas konferencji, zostaną w pełnej formie opublikowane w monografii – recenzowanej publikacji naukowej.

Ostateczny termin przesyłania Zgłoszeń Uczestnictwa w Konferencji upływa 25.02.2019

Więcej informacji na stronie: www.architekturamiasta.asp.waw.pl