Aktualności 16.04.2024

Ogłoszenie o naborze na „Studenckie granty badawcze Europejskiego Miasta Nauki Katowice 2024”

Biuro Szczęścia, projekt realizowany w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach ogłasza pierwszy nabór na projekty wspierające dobrostan, komfort i poczucie satysfakcji ze studiowania w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Nabór ma charakter konkursu i jest skierowany do społeczności studenckiej.

Projekty, które można zgłosić w Programie mogą skupiać uwagę na małych działaniach, realizowanych z troską o dobrostan społeczności lokalnej i/lub akademickiej. Rezultaty projektów mogą przyjąć różne formy – od spaceru tematycznego po okolicy, po organizację wykładu, ingerencję w przestrzeni, jak np. mural oraz inne działania artystyczno-projektowe. Szczegóły w Regulaminie.

Wypełniony formularz wniosku należy wysłać do dnia 10 maja 2024, na adres e-mail: justyna.medrala@aspkat.edu.pl

Program finansowany jest z Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii

w paśmie Fundusz badawczy – granty studenckie na badania naukowe.

Biuro Szczęścia jest częścią Laboratorium badań nad szczęściem Goethe-Institut, Fundacji Bęc Zmiana oraz Zentrum für Kunst und Urbanisitk (ZK/U Berlin).