Dodaj dzieciom skrzydeł
Aktualności 02.12.2016

Dodaj dzieciom skrzydeł

W najbliższą sobotę (10.12) od godz. 9.00 do 11.00 zapraszamy na antenę Radio Katowice na świąteczną licytację dizajnerskich, autorskich prac studentów ASP, ozdób świątecznych małych Aniołowych artystów i pięknego pamiątkowego zegarka ofiarowanego Stowarzyszeniu przez Wojewodę Śląskiego jako nagroda w konkursie Śląskie na 5!

Studenci Akademii Sztuk Pięknych z Katowic pod opieką dr Agaty Chmielarz, dzięki finansowemu wsparciu CH Supersam - partnera akcji, przygotowali niepowtarzalne, autorskie prace wykonane ze sklejki drewnianej i drewna. Wysokie prawie półmetrowe choinki drewniane, misternie zdobione i wycinane serwetniki i pojemniki na chusteczki, świeczniki i ozdoby na choinkę oraz dekoracje stołu świątecznego. Wszystko EKO i absolutnie niezwykłe!