Design jest dla Ciebie
Aktualności 02.12.2016

Design jest dla Ciebie

Wystawa absolwentów i studentów Wydziału Projektowego ASP Katowice na wyjątkowych targach polskiej niezależnej mody i dizajnu SILESIA BAZAAR.

Zobaczycie piękne meble i sprytne elementy wyposażenia wnętrz, ale również filmy, naczynia, produkty interaktywne i medyczne, materiały edukacyjne oraz infografiki. Dowiecie się między innymi jak zdrowiej jeść, zbudować dom z kostek słomy oraz pożegnacie wiele mitów dotyczących krwiodawstwa.

Projekty powstały we współpracy z m.in ; Cohabitatem, Dobroteką, Fundacją Wiemy Co Jemy, Meblami Halupczok, Nowodvorski Lighting, Wampiriadą.

Swoje prace pokażą: Iwona Szymańska, Joanna Pastusińska, Magdalena Tutak, Julian Malik, Małgorzata Romanowska, Klaudia Gołaszczyk, Agata Gancarczyk, Kinga Pawlik, Julianna Zych, Jakub Sojka, Magdalena Przybycień, Wojciech Biegus, Radosław Janowski i Łukasz Jaworski.

Czas: 10-11 grudnia 2016 r., godzina 11.00-18.00
Miejsce: MCK w Katowicach