Aktualności 03.11.2016

Weź udział w Ogólnopolskim Badaniu Losów Zawodowych Absolwentów Uczelni Artystycznych

Drodzy absolwenci studiów magisterskich, którzy broniliście się w roku 2013 i 2015! Sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe. Znajdziecie w nich e-mail z linkiem do ankiety - Ogólnopolskiego Badania Losów Zawodowych Absolwentów Uczelni Artystycznych.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety. Dla nas to bardzo cenne informacje. Dziękujemy!

Jeśli chcielibyście wziąć udział w badaniu, a nie dostaliście wiadomości, prosimy o kontakt pod adresem: biuro_karier@asp.katowice.pl
Prosimy także o zaproszenie do wydarzenia Waszych koleżanek i kolegów - absolwentów ASP lat 2013 i 2015. Zależy nam, by jak najwięcej osób wzięło udział w badaniu i mogło się wypowiedzieć.

Ankieta jest całkowicie poufna, a jej wyniki zostaną wykorzystywane tylko do opracowań zbiorowych. Wszystkim, którzy już wypełnili ankiety serdecznie dziękujemy!