ASP Katowice - 10 lat

Znak slad Michal Klis

Wybór języka

Nie przegap!

W kalendarzu nie ma żadnych wydarzeń z przyszłą datą.

Wydarzenia (zajawki artykułów)

24 października w Zespole Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej odbył się wernisaż wystawy wybranych prac studentów wzornictwa z pracowni projektowania tożsamości wizualnej, pracowni projektowania systemów informacji, oraz projektowania kolorystyki.
Wystawa "Wzornictwa" w Liceum Plastycznym w Dąbrowie Górniczej - Czytaj całość

"Bieguny" w "Kręgach Sztuki". Muzeum Śląskie. Relacja fotograficzna Piotra Muschalika.

"Bieguny" w "Kręgach Sztuki" - Czytaj całość

24.10 godz. 16.00. Wojciech Domagalski i Teodor Durski w Galerii Koszarowa 19. ASP w Katowicach ul. Koszarowa 19.

Domagalski - Durski - Czytaj całość

Wojciech Domagalski i Teodor Durski w Galerii Koszarowa 19. Relacja fotograficzna Krzysztofa Szewczyka.

Domagalski - Durski - Czytaj całość
    17 października w Galerii Fundacji Sztuki Nowej Znaczy Się w Krakowie (ul. Kościuszki 37), w ramach Festiwalu Conrada, została otwarta kolejna odsłona wystawy 4. edycji konkursu "Książka dobrze zaprojektowana - zacznijmy od dzieci".
"Książka dobrze zaprojektowana"- w Krakowie - Czytaj całość

„Sztuka fotografii – sztuka przetrwania. Warsztaty rozwojowe dla kobiet”. Galeria ASP w Katowicach Rondo Sztuki. Relacja fotograficzna Barbara Kubska.

„Sztuka fotografii – sztuka przetrwania. Warsztaty rozwojowe dla kobiet” - Czytaj całość

Konferencja Bieguny c.d. ASP w Katowicach. Relacja Piotra Muschalika.

Konferencja Bieguny c.d. - Czytaj całość

Druga przestrzeń to projekt będący przedmiotem porozumienia między Aresztem Śledczym i ASP w Katowicach. Projekt był realizowany przez studentów I roku na kierunku Malarstwa.

Druga przestrzeń - Krzysztof Korab - Czytaj całość

23.10.2014, godz. 18.00. Hol główny nowego budynku Muzeum Śląskiego, ul. Dobrowolskiego 1. Wejście przez budynek administracyjny, poziom -2A.

"Bieguny" w "Kręgach Sztuki" - Czytaj całość

Paginacja

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 100 >>

Bannery

• Ksiazka Dobrze Zaprojektowana Konkurs

• nowa asp

• asp studia doktoranckie

• Facebook ASP Katowice

• Kurs przygotowawczy

• akademia weekendowa

• Międzynarodowe Triennale Rysunku

• asp malarstwo FB

• 05 asp wzornictwo

• Facebook grafika warsztatowa

• Badania naukowe w projektowaniu graficznym Projektowanie graficzne w badaniach naukowych konferencja

• Agrafa

• Design Silesia

• Regionalna Strategia Innowacji

• Innowacyjny Design Logomotywą Śląskiej Gospodarki

• Logo BPSC

• Katowice Airport

• Międzynarodowe Triennale Grafiki Kraków 2012

• Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury/Infrastruktura szkolnictwa artystycznego na podstawie umowy Nr 03581/14/FPK/DEK z dnia 20.05.2014r. uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania: Zakup pierwszego wyposażenia do budynku dydaktyczno-badawczego i kulturalnego ASP w Katowicach

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury na podstawie umowy nr 04146/13/FPK/DEK z dnia 15.05.2013 roku uzyskała:

Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. Rozbudowa zaplecza technicznego pracowni kierunku wzornictwa ASP w Katowicach

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury na podstawie umowy nr 00333/12/DEK z dnia 30.03.2012 roku uzyskała:

Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. OBRAZ I DŹWIĘK – Studio Sztuki Dźwiękowej (sound art studio)

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Edukacja kulturalna i diagnoza kultury na podstawie umowy nr 04960/12/DEK z dnia 19.04.2012 roku uzyskała:

Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. ALA MA PIÓRO - WARSZTATY TYPOGRAFICZNE

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Promesa Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na podstawie umowy nr 01737/13/FPK/DFE z dnia 10.09.2013 roku uzyskała Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. „Budowa między ulicami Raciborską a Koszarową w Katowicach budynku dydaktyczno-badawczego i kulturalnego wraz z zagospodarowaniem terenu na otwarty park form przestrzennych”.

Formularz uwag