ASP Katowice - 10 lat

C:\fakepath\galeria naglowki JURA 2013

Wybór języka

Nie przegap!

W kalendarzu nie ma żadnych wydarzeń z przyszłą datą.

Wydarzenia (zajawki artykułów)

Krzysztof Hain, student IV roku grafiki warsztatowej, otrzymał za swoją pracę "Nienawidzę" wyróżnienie w konkursie "Mowa nienawiści. Wykluczam wykluczenie". Konkurs został zorganizowany przez Żydowski Instytut Historyczny im. Emanuela Ringelbluma w Warszawie.

Wyróżnienie dla Krzysztofa Haina - Czytaj całość

Rusza 4. edycja wydarzenia Książka dobrze zaprojektowana – zacznijmy od dzieci. Już 9 maja 2014 roku ilustratorzy, wydawcy, projektanci, bibliotekarze, studenci i wszyscy sympatycy pięknych książek dla dzieci spotkają się w Katowicach. Organizatorem wydarzenia jest Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach, Galeria ASP w Katowicach Rondo Sztuki i Biblioteka Śląska.

Książka dobrze zaprojektowana – zacznijmy od dzieci 2014 - Czytaj całość

Urban Data Stories to nowy projekt Medialabu Katowice i Instytucji Kultury Katowice – Miasto Ogrodów realizowany we współpracy z Centrum Informacji Naukowej i Biblioteką Akademicką.

Urban Data Stories - Czytaj całość
    24 kwietnia, godzina 18.00. Wystawa potrwa do 12 maja, Centre for Creative Practices - 15 Pembroke Street Lower Dublin, Ireland
Marcin Białas - "Organizm nazwany miastem" - Czytaj całość

Wystawa: 23 kwietnia - 23 maja 2014 r. Wernisaż: 23 kwietnia 2014 godz. 18.00. Centrum Kultury Śląskiej, Nakło Śląskie.

Architektura pamięci. Jan Szmatloch akwaforty. - Czytaj całość

Rektor Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach prof. Antoni Cygan ma zaszczyt zaprosić na uroczyste otwarcie I Międzynarodowego Triennale Rysunku Studentów Wyższych Szkół Artystycznych Które odbędzie się 16 maja 2014 o godz. 18.00 w Galerii Rondo Sztuki w Katowicach, Rondo im. gen. J. Ziętka

Uroczyste otwarcie I Międzynarodowego Triennale Rysunku Studentów Wyższych Szkół Artystycznych | 16 maja 2014 - Czytaj całość

Statuetkę Fashion Point w kategorii twórczość artystyczna w nowym gmachu Muzeum Śląskiego otrzymał prof. Ireneusz Walczak.

Fashion Point dla Ireneusza Walczaka - Czytaj całość
    15 i 16 kwietnia 2014, godz. 10.00 -14.00, Pracownia Druku Wklęsłego prof. Jana Szmatlocha, ASP w Katowicach, ul. Koszarowa 19.
Juri Jakovenko. Warsztaty w ASP w Katowicach - Czytaj całość

9 maja 2014, godz. 18.00 w galeria Půda, ul. Strzelnicza 256/1, Czeski Cieszyn.

Izabela Łęska - SPOD DŁUGIEJ CIEMNEJ RZĘSY - Czytaj całość

Paginacja

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 91 >>

Bannery

• nowa asp

• asp studia doktoranckie

• Facebook ASP Katowice

• Kurs przygotowawczy

• akademia weekendowa

• Międzynarodowe Triennale Rysunku

• Ksiazka Dobrze Zaprojektowana Konkurs

• asp malarstwo FB

• 05 asp wzornictwo

• Facebook grafika warsztatowa

• Badania naukowe w projektowaniu graficznym Projektowanie graficzne w badaniach naukowych konferencja

• Agrafa

• Design Silesia

• Regionalna Strategia Innowacji

• Innowacyjny Design Logomotywą Śląskiej Gospodarki

• Logo BPSC

• Katowice Airport

• Międzynarodowe Triennale Grafiki Kraków 2012

• Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury na podstawie umowy nr 04146/13/FPK/DEK z dnia 15.05.2013 roku uzyskała:

Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. Rozbudowa zaplecza technicznego pracowni kierunku wzornictwa ASP w Katowicach

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury na podstawie umowy nr 00333/12/DEK z dnia 30.03.2012 roku uzyskała:

Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. OBRAZ I DŹWIĘK – Studio Sztuki Dźwiękowej (sound art studio)

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Edukacja kulturalna i diagnoza kultury na podstawie umowy nr 04960/12/DEK z dnia 19.04.2012 roku uzyskała:

Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. ALA MA PIÓRO - WARSZTATY TYPOGRAFICZNE

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Promesa Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na podstawie umowy nr 01737/13/FPK/DFE z dnia 10.09.2013 roku uzyskała Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. „Budowa między ulicami Raciborską a Koszarową w Katowicach budynku dydaktyczno-badawczego i kulturalnego wraz z zagospodarowaniem terenu na otwarty park form przestrzennych”.

Formularz uwag