ASP Katowice - 10 lat

Znak slad Michal Klis

Wybór języka

Wydarzenia (zajawki artykułów)

23.10.2014, godz. 18.00. Hol główny nowego budynku Muzeum Śląskiego, ul. Dobrowolskiego 1. Wejście przez budynek administracyjny, poziom -2A.

"Bieguny" w "Kręgach Sztuki" - Czytaj całość

W ostatnich 2 tygodniach września dwie studentki Wydziału Projektowego, Katarzyna O. Jarecka i Małgorzata Rusin oraz Tomasz Koclęga uczestniczyli w  1 Międzynarodowym Sympozjum Szkół Artystycznych ART DIALOG - MEZIPROSTORY w Klenovej w Czechach.

Jarecka, Rusin i Koclęga w Czechach - Czytaj całość

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniach odbywających się w ASP Katowice w ramach festiwalu NORDALIA. Wstęp na wszystkie wydarzenia WOLNY.

13 FESTIWAL NORDALIA 2014 w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach - Czytaj całość

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach, aula Uczelni, ul. Raciborska 37 24. października 2014, godz. 10.00

Konferencja Bieguny c.d. - Czytaj całość

Pedagodzy Wydziału Projektowego katowickiej ASP dr Justyna Kucharczyk, dr Andrzej Sobaś prezentują projekt systemu oznakowania wizualnego Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice na wystawie osiągnięć absolwentów Wydziału Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Wystawa „Wzornictwo z Krakowa" - Czytaj całość

Inauguracja roku akademickiego w ASP w Katowicach. Relację fotograficzną przygotowała Barbara Kubska.

Inauguracja roku akademickiego w ASP w Katowicach - Czytaj całość

MICHAŁ KLIŚ "ZNAK / ŚLAD". Od 9 października do 10 listopada 2014. Galeria ASP w Katowicach Rondo Sztuki. Wystawa inaugurująca rok akademicki 2014/2015 na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Relację fotograficzną z wernisażu wystawy przygotował Krzysztof Szewczyk.

Wernisaż wystawy prof. Michała Klisia - Czytaj całość

Paginacja

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 99 >>

Bannery

• Ksiazka Dobrze Zaprojektowana Konkurs

• nowa asp

• asp studia doktoranckie

• Facebook ASP Katowice

• Kurs przygotowawczy

• akademia weekendowa

• Międzynarodowe Triennale Rysunku

• asp malarstwo FB

• 05 asp wzornictwo

• Facebook grafika warsztatowa

• Badania naukowe w projektowaniu graficznym Projektowanie graficzne w badaniach naukowych konferencja

• Agrafa

• Design Silesia

• Regionalna Strategia Innowacji

• Innowacyjny Design Logomotywą Śląskiej Gospodarki

• Logo BPSC

• Katowice Airport

• Międzynarodowe Triennale Grafiki Kraków 2012

• Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury/Infrastruktura szkolnictwa artystycznego na podstawie umowy Nr 03581/14/FPK/DEK z dnia 20.05.2014r. uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania: Zakup pierwszego wyposażenia do budynku dydaktyczno-badawczego i kulturalnego ASP w Katowicach

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury na podstawie umowy nr 04146/13/FPK/DEK z dnia 15.05.2013 roku uzyskała:

Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. Rozbudowa zaplecza technicznego pracowni kierunku wzornictwa ASP w Katowicach

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury na podstawie umowy nr 00333/12/DEK z dnia 30.03.2012 roku uzyskała:

Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. OBRAZ I DŹWIĘK – Studio Sztuki Dźwiękowej (sound art studio)

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Edukacja kulturalna i diagnoza kultury na podstawie umowy nr 04960/12/DEK z dnia 19.04.2012 roku uzyskała:

Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. ALA MA PIÓRO - WARSZTATY TYPOGRAFICZNE

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Promesa Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na podstawie umowy nr 01737/13/FPK/DFE z dnia 10.09.2013 roku uzyskała Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. „Budowa między ulicami Raciborską a Koszarową w Katowicach budynku dydaktyczno-badawczego i kulturalnego wraz z zagospodarowaniem terenu na otwarty park form przestrzennych”.

Formularz uwag