ASP Katowice - 10 lat

galeria naglowki DJDC glowna

Wybór języka

Wydarzenia (zajawki artykułów)

Zapraszamy małolaty wraz z rodzicami na piknik rodzinny w nowym budynku Uczelni, przy RACIBORSKIEJ 50. Czeka na was wiele atrakcji!

31. maja rządy w Akademii Sztuk Pięknych przejmują dzieci! - Czytaj całość

Wystawa ilustracji i komiksu Anny Krztoń, Galeria 011, Centrum Kultury i Sztuki Od Nowa, Toruń, ul. Gagarnia 37a, wstęp wolny; wystawa potrwa do 14 czerwca

"Komiks i inne nieszczęścia" - Czytaj całość

19-20 czerwca 2015, Katowice, Spodek
wstęp wolny

19 czerwca rozpocznie się druga edycja największych na Śląsku targów mody i dizajnu Silesia Bazaar vol. 2. Przez 2 dni w katowickim Spodku swój dorobek będą prezentować niezależni dizajnerzy z całej Polski. Na targach nie zabraknie również studentów i absolwentów z katowickiej Akademii Sztuk Pięknych.
Silesia Bazaar | ASP w Katowicach po raz drugi głównym partnerem - Czytaj całość

Pracownia Działań Multigraficznych zaprasza na Noc Muzeów 2015 do Muzeum Miejskiego w Siemianowicach Śląskich (ul. Chopina 6). 16 maja br. (sobota) o godz. 20.00

Pracownia Działań Multigraficznych zaprasza na Noc Muzeów - Czytaj całość

Warsztaty performance ze studentami ASP w Katowicach, w ramach festiwalu Klasycy i adepci polskiej sztuki performance. Performance i warsztaty poprowadzi Martyna Wolna. Warsztaty od godz 16. 00 Aula ul Raciborska 37. Pokaz od godz 18. 00 Katowice ul. Mariacka.

Performance ze studentami ASP w Katowicach - Czytaj całość

• Katowice Airport

• Międzynarodowe Triennale Grafiki Kraków 2012

• Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury/Infrastruktura szkolnictwa artystycznego na podstawie umowy Nr 03581/14/FPK/DEK z dnia 20.05.2014r. uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania: Zakup pierwszego wyposażenia do budynku dydaktyczno-badawczego i kulturalnego ASP w Katowicach

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury na podstawie umowy nr 04146/13/FPK/DEK z dnia 15.05.2013 roku uzyskała:

Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. Rozbudowa zaplecza technicznego pracowni kierunku wzornictwa ASP w Katowicach

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury na podstawie umowy nr 00333/12/DEK z dnia 30.03.2012 roku uzyskała:

Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. OBRAZ I DŹWIĘK – Studio Sztuki Dźwiękowej (sound art studio)

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Edukacja kulturalna i diagnoza kultury na podstawie umowy nr 04960/12/DEK z dnia 19.04.2012 roku uzyskała:

Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. ALA MA PIÓRO - WARSZTATY TYPOGRAFICZNE

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Promesa Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na podstawie umowy nr 01737/13/FPK/DFE z dnia 10.09.2013 roku uzyskała Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. „Budowa między ulicami Raciborską a Koszarową w Katowicach budynku dydaktyczno-badawczego i kulturalnego wraz z zagospodarowaniem terenu na otwarty park form przestrzennych”.

Formularz uwag