ASP Katowice - 10 lat

Znak slad Michal Klis

Wybór języka

Nie przegap!

W kalendarzu nie ma żadnych wydarzeń z przyszłą datą.

Wydarzenia (zajawki artykułów)

20 listopada 2014, godz. 17.00. Muzeum Archidiecezjalne w Katowicach. Wystawa czynna do 10 stycznia 2015.
Antoni Cygan - Malarstwo - Czytaj całość

21-23 listopada 2014 r. Podczas Targów zostanie zaprezentowana wystawa prac studentów Pracowni Ilustracji w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.

ASP na Targach Książki w Katowicach - Czytaj całość

Spotkanie z Katarzyną Sobańską i Marcelem Sławińskim, o których opowiedzą współpracujący z nimi artyści, w tym twórca filmu "Jesteś Bogiem" Leszek Dawid, Anna Wieczur-Bluszcz - reżyser komedii obyczajowej "Być jak Kazimierz Deyna" oraz operator filmowy - Adam Sikora. 13 listopada, godz. 17.00. Muzeum Śląskie w Katowicach Oddział Centrum Scenografii Polskiej, ul. T. Dobrowolskiego 1, Katowice.

Filmowa rozbiegówka w Centrum Scenografii Polskiej. Spotkanie z Katarzyną Sobańską i Marcelem Sławińskim - Czytaj całość

06.11.2014 – 28.11.2014, wernisaż: 06.11.2014, 18:00, Międzynarodowe Centrum Sztuk Graficznych - Galeria Centrum, Rynek Główny 29, 2 piętro, 31-010 Kraków.

10 lat minęło... Najlepszy dyplom 2004–2014 - Czytaj całość

Izabela Łęska została laureatką Nagrody Prezydenta Miasta Gliwice w dziedzinie twórczości artystycznej w roku 2013.

Nagroda Prezydenta Gliwic dla Izabeli Łęskiej - Czytaj całość

Rammstein, znany na całym świecie niemiecki zespół muzyczny grający muzykę określaną jako tanz metal, ogłosił konkurs na znak graficzny promujący jubileusz 20-lecia swojej działalności. Zadaniem projektantów było przygotowanie logo, które będzie można umieszczać na produktach sprzedawanych w oficjalnym sklepie zespołu.

Absolwent ASP w Katowicach Marek Piorko zaprojektował znak graficzny dla zespołu RAMMSTEIN - Czytaj całość

24.10 godz. 16.00. Wojciech Domagalski i Teodor Durski w Galerii Koszarowa 19. ASP w Katowicach ul. Koszarowa 19.

Domagalski - Durski - Czytaj całość

Paginacja

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 101 >>

Bannery

• Ksiazka Dobrze Zaprojektowana Konkurs

• nowa asp

• asp studia doktoranckie

• Facebook ASP Katowice

• Kurs przygotowawczy

• akademia weekendowa

• Międzynarodowe Triennale Rysunku

• asp malarstwo FB

• 05 asp wzornictwo

• Facebook grafika warsztatowa

• Badania naukowe w projektowaniu graficznym Projektowanie graficzne w badaniach naukowych konferencja

• Agrafa

• Design Silesia

• Regionalna Strategia Innowacji

• Innowacyjny Design Logomotywą Śląskiej Gospodarki

• Logo BPSC

• Katowice Airport

• Międzynarodowe Triennale Grafiki Kraków 2012

• Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury/Infrastruktura szkolnictwa artystycznego na podstawie umowy Nr 03581/14/FPK/DEK z dnia 20.05.2014r. uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania: Zakup pierwszego wyposażenia do budynku dydaktyczno-badawczego i kulturalnego ASP w Katowicach

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury na podstawie umowy nr 04146/13/FPK/DEK z dnia 15.05.2013 roku uzyskała:

Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. Rozbudowa zaplecza technicznego pracowni kierunku wzornictwa ASP w Katowicach

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury na podstawie umowy nr 00333/12/DEK z dnia 30.03.2012 roku uzyskała:

Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. OBRAZ I DŹWIĘK – Studio Sztuki Dźwiękowej (sound art studio)

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Edukacja kulturalna i diagnoza kultury na podstawie umowy nr 04960/12/DEK z dnia 19.04.2012 roku uzyskała:

Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. ALA MA PIÓRO - WARSZTATY TYPOGRAFICZNE

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Promesa Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na podstawie umowy nr 01737/13/FPK/DFE z dnia 10.09.2013 roku uzyskała Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. „Budowa między ulicami Raciborską a Koszarową w Katowicach budynku dydaktyczno-badawczego i kulturalnego wraz z zagospodarowaniem terenu na otwarty park form przestrzennych”.

Formularz uwag