ASP Katowice - 10 lat

Znak slad Michal Klis

Wybór języka

Wydarzenia (zajawki artykułów)

3 grudnia 2014, godz. 17.00. Muzeum w Chorzowie. Wystawa czynna będzie do 22 lutego 2015.

Jan Szmatloch - Grafoteka - Czytaj całość
    21 listopada 2014 do 9 stycznia 2015. Galeria ASP w Katowicach Rondo Sztuki.
XXIII Festiwal Ars Cameralis: KOWALNIA - Czytaj całość

W najnowszym numerze czeskiego dwutygodnika o sztuce ATELIER (nr 23/ 2014 z 20.11.2014 )ukazał się artykuł pióra prof. Adeli Matasovej, która relacjonuje i podsumowuje międzynarodowe warsztaty i wystawę ,,Meziprostory".

ASP Katowice w czeskim magazynie o sztuce ATELIER - Czytaj całość

Spotkanie autorskie z dr hab. Tomaszem Ferencem, prof. Uniwersytetu Łódzkiego 3 grudnia, godz. 13.00, ul. Koszarowa 19, sala 007.

Spotkanie autorskie z dr hab. Tomaszem Ferencem - Czytaj całość

Miejsce: Targi Silesia Bazaar 20 grudnia, 10:00-20:00 Katowice, Spodek

„Dizajn jest dla Ciebie” to wystawa prac projektowych zrealizowanych przez absolwentów kierunku wzornictwo katowickiej Akademii Sztuk Pięknych. Jest to prezentacja wybranych prac 17 projektantów z ich bogatego dorobku. Inauguracja projektu będzie mieć miejsce podczas pierwszej edycji targów Silesia Bazaar w katowickim Spodku 20 grudnia 2014 roku.

Dizajn jest dla Ciebie | wystawa absolwentów kierunku wzornictwo na Targach Silesia Bazzar - Czytaj całość

12–13 grudnia 2014, Warszawa - ‘Think(in) visual communication’ – Myślenie w komunikacji wizualnej

Think(in) visual communication - Czytaj całość

21-23 listopada 2014 r. Podczas Targów zostanie zaprezentowana wystawa prac studentów Pracowni Ilustracji w Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.

ASP na Targach Książki w Katowicach - Czytaj całość
    20 listopada 2014, godz. 17.00. Muzeum Archidiecezjalne w Katowicach. Wystawa czynna do 10 stycznia 2015.
Antoni Cygan - Malarstwo - Czytaj całość

Spotkanie z Katarzyną Sobańską i Marcelem Sławińskim, o których opowiedzą współpracujący z nimi artyści, w tym twórca filmu "Jesteś Bogiem" Leszek Dawid, Anna Wieczur-Bluszcz - reżyser komedii obyczajowej "Być jak Kazimierz Deyna" oraz operator filmowy - Adam Sikora. 13 listopada, godz. 17.00. Muzeum Śląskie w Katowicach Oddział Centrum Scenografii Polskiej, ul. T. Dobrowolskiego 1, Katowice.

Filmowa rozbiegówka w Centrum Scenografii Polskiej. Spotkanie z Katarzyną Sobańską i Marcelem Sławińskim - Czytaj całość

Paginacja

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 101 >>

Bannery

• Ksiazka Dobrze Zaprojektowana Konkurs

• nowa asp

• asp studia doktoranckie

• asp tuba

• Facebook ASP Katowice

• Kurs przygotowawczy

• akademia weekendowa

• Międzynarodowe Triennale Rysunku

• asp malarstwo FB

• 05 asp wzornictwo

• Facebook grafika warsztatowa

• Badania naukowe w projektowaniu graficznym Projektowanie graficzne w badaniach naukowych konferencja

• Agrafa

• Design Silesia

• Regionalna Strategia Innowacji

• Innowacyjny Design Logomotywą Śląskiej Gospodarki

• Logo BPSC

• Katowice Airport

• Międzynarodowe Triennale Grafiki Kraków 2012

• Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury/Infrastruktura szkolnictwa artystycznego na podstawie umowy Nr 03581/14/FPK/DEK z dnia 20.05.2014r. uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania: Zakup pierwszego wyposażenia do budynku dydaktyczno-badawczego i kulturalnego ASP w Katowicach

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury na podstawie umowy nr 04146/13/FPK/DEK z dnia 15.05.2013 roku uzyskała:

Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. Rozbudowa zaplecza technicznego pracowni kierunku wzornictwa ASP w Katowicach

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury na podstawie umowy nr 00333/12/DEK z dnia 30.03.2012 roku uzyskała:

Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. OBRAZ I DŹWIĘK – Studio Sztuki Dźwiękowej (sound art studio)

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Edukacja kulturalna i diagnoza kultury na podstawie umowy nr 04960/12/DEK z dnia 19.04.2012 roku uzyskała:

Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. ALA MA PIÓRO - WARSZTATY TYPOGRAFICZNE

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Promesa Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na podstawie umowy nr 01737/13/FPK/DFE z dnia 10.09.2013 roku uzyskała Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. „Budowa między ulicami Raciborską a Koszarową w Katowicach budynku dydaktyczno-badawczego i kulturalnego wraz z zagospodarowaniem terenu na otwarty park form przestrzennych”.

Formularz uwag