ASP Katowice - 10 lat

Wybór języka

Nie przegap!

W kalendarzu nie ma żadnych wydarzeń z przyszłą datą.

Wydarzenia (zajawki artykułów)

Tomasz Koclęga i Piotr Muschalik, wykładowcy ASP w Katowicach oraz Junko Fujimori zdobyli nagrodę publiczności w konkursie rzeźb ze śniegu i lodu w Kransojarsku. Dotychczas zespól brał udział w sześciu konkursach i w każdym z nich otrzymywał nagrodę.

Snow Art Poland zdobywa kolejną nagrodę! - Czytaj całość

Wernisaż wystawy malarstwa naszego wykładowcy w piątek 13 styczna o godzinie 18.00.

Krzysztof Rzeźniczek w Tychach - Czytaj całość

Na zwycięzców konkursu APH czekają miesięczne rezydencje artystyczne w Walencji i Nowym Jorku. Ponadto, jeden z finalistów otrzymuje komercyjne zlecenie na artystyczną koncepcję raportu rocznego Grupy ERGO Hestia. Jury konkursu na prace młodych twórców czeka do 24 marca br.

Zmień perspektywę - Artystyczna Podróż Hestii - Czytaj całość

Rozpoczęła się rejestracja uczestników konferencji programowej Narodowego Kongresu Nauki dotyczącej „Ścieżek kariery akademickiej i rozwoju młodej kadry naukowej”, która odbędzie się 26 i 27 stycznia 2017 roku w Katowicach. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego: www.nauka.gov.pl.

Ścieżki kariery akademickiej i rozwoju młodej kadry naukowej - Czytaj całość

Izabela Łęska, finalistka konkursu Artystyczna Podróż Hestii z 2013 roku, w Pawilonie Sztuki prezentuje projekt, który powstał podczas trzymiesięcznej rezydencji w paryskim Centre Culturel Le Beffroi. Artystka tworzy obiekty, które w sposób bezpośredni odnoszą się do historii z życia podróżnika Hérculesa Florence’a.

Vice-versa, czyli opowieść o Hérculesie Florence - Czytaj całość

Na drugie Międzynarodowe Triennale Rysunku Studenckiego Katowice 2017 Nadesłano 280 zgłoszeń.

Międzynarodowe Triennale Rysunku Studenckiego - protokół - Czytaj całość

Pogodnych, pełnych koloru, dobrej formy i niezapomnianych Świąt Bożego Narodzenia.

Wesołych Świąt - Czytaj całość

W 2009 roku obroniła dyplom z projektowania graficznego w pracowni prof. Eugeniusza Smolińskiego i grafiki warsztatowej w Pracowni Serigrafii prof. Christophera Nowickiego i ad. Małgorzaty Warlikowskiej. Od 2009 roku pracuje na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, obecnie na stanowisku asystenta w Pracowni Serigrafii prof. Christophera Nowickiego. Zajmuje się grafiką warsztatową, w szczególności serigrafią oraz projektowaniem graficznym.

Marta Kubiak: Stan z dnia - Czytaj całość

Chcesz mieć dostęp do szkoleń z graficznych programów komputerowych (2D i 3D)? Wypełnij ankietę, czekają niespodzianki.

Szkolenia dla studentów - ankieta - Czytaj całość

Paginacja

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 152 >>

Bannery

 • AGRAFA 2017

 • Międzynarodowe Triennale Rysunku

 • Triennale Grafiki Polskiej

 • Ksiazka Dobrze Zaprojektowana Konkurs

 • nowa asp

 • asp studia doktoranckie

 • asp tuba

 • Facebook ASP Katowice

 • Kurs przygotowawczy

 • akademia weekendowa

 • asp malarstwo FB

 • 05 asp wzornictwo

 • Facebook grafika warsztatowa

 • Agrafa

 • Agrafa

 • Design Silesia

 • Regionalna Strategia Innowacji

 • Innowacyjny Design Logomotywą Śląskiej Gospodarki

 • Logo BPSC

 • Katowice Airport

 • Międzynarodowe Triennale Grafiki Kraków 2012 • Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury/Infrastruktura szkolnictwa artystycznego na podstawie umowy Nr 03581/14/FPK/DEK z dnia 20.05.2014r. uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania: Zakup pierwszego wyposażenia do budynku dydaktyczno-badawczego i kulturalnego ASP w Katowicach

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury na podstawie umowy nr 04146/13/FPK/DEK z dnia 15.05.2013 roku uzyskała:

Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. Rozbudowa zaplecza technicznego pracowni kierunku wzornictwa ASP w KatowicachAkademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury na podstawie umowy nr 00333/12/DEK z dnia 30.03.2012 roku uzyskała:

Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. OBRAZ I DŹWIĘK – Studio Sztuki Dźwiękowej (sound art studio)

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Edukacja kulturalna i diagnoza kultury na podstawie umowy nr 04960/12/DEK z dnia 19.04.2012 roku uzyskała:

Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. ALA MA PIÓRO - WARSZTATY TYPOGRAFICZNE

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Promesa Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na podstawie umowy nr 01737/13/FPK/DFE z dnia 10.09.2013 roku uzyskała Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. „Budowa między ulicami Raciborską a Koszarową w Katowicach budynku dydaktyczno-badawczego i kulturalnego wraz z zagospodarowaniem terenu na otwarty park form przestrzennych”.


Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach w ramach Programu Rozwój infrastruktury kultury/Infrastruktura szkolnictwa artystycznego na podstawie umowy Nr 03320/15/FPK/DEK z dnia 07.07.2015 roku uzyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania: Zakup pierwszego wyposażenia do budynku dydaktyczno-badawczego i kulturalnego ASP w Katowicach – etap II

Formularz uwag

 Uwagi